Filmy relacja ojciec-syn, homoseksualizm, relacja mąż-żona

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja ojciec-syn, homoseksualizm, relacja mąż-żona. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Boże Narodzenie roku 1183. Starzejący się król Anglii Henryk II pragnie wyznaczyć swojego następcę. Każdy z jego trzech synów Ryszard, Jan i Geoffrey pragnie tronu dla siebie. Żona Henryka, królowa Eleonora skłonna byłaby podzielić królestwo. Jednak król Henryk jest temu zdecydowanie przeciwny: królestwo ma pozostać całością, a władca może być tylko jeden. W ciągu kilku świątecznych dni rozegra się wyrafinowana gra, w wyniku której określona zostanie przyszłość królestwa. [opis dystrybutora]
Dave (Richard Dreyfuss) i Barbara (Bette Midler) Whitmanowie są bogatym, zblazowanym, znudzonym małżeństwem szukającym różnorakich podniet mających nadać ich życiu sens. Ona, dla zabicia czasu wyznaje buddyzm, on podszczypuje ich latynoską służącą, organizują często słynące z ekstrawagancji przyjęcia. Wszystko ulega zmianie, gdy w okolicy ich basenu pojawia się bezdomny mężczyzna Jerry Baskin (Nick Nolte). Whitmanowie przyjmują go pod swój dach, ubierają i otaczają luksusem. Jerry wywiera niezwykły wpływ na całą rodzinę, włącznie z psem Matissem. [opis dystrybutora]


Eddie i Amber żyją w niewielkiej irlandzkiej społeczności. Aby ukryć przed kolegami swoją prawdziwą orientację seksualną, decydują się udawać, że są ze sobą w związku. I skutecznie im się to udaje. Opowieść o dojrzewaniu, odwadze i wychodzeniu poza strefę własnego komfortu.
Rok 1183. Okres Bożego Narodzenia. Król Henryk II staje przed problem wyboru sukcesora swojego tronu. Zwołuje spotkanie, na którym obecni są jego żona Eleonora Akwitańska i jego trzech synów. Jego decyzja stanie się powodem intryg i walk pomiędzy potencjalnymi następcami korony.
Jest XIX wiek. Piękna baronessa, porzuciwszy męża, przybywa do Paryża. Postanawia zostać pisarką, przyjmuje więc pseudonim - George Sand. Poznaje poetę, Alfreda de Musseta, z którym wkrótce połączy ją miłość.
Młody ksiądz walczy z przestępczością zorganizowaną w swojej dzielnicy w Neapolu, ale zakochuje się w 13-letnim chłopcu. Jest to szansa gangsterów na którą czekali, aby pozbyć się kapłana. Czy będą w stanie zmusić chłopca do oskarżenia księdza o molestowanie seksualne?
Uwielbiany przez widzów, przebojowy serial TVP. Nadawany jest nieprzerwanie w TVP2 od września 2007 r. Serial Barwy szczęścia jest drugim – po M jak miłość – najbardziej lubianym serialem telewizyjnym, co pokazuje liczba widzów zasiadających przed telewizorami, by śledzić bohaterów. Bohaterami są mieszkańcy warszawskiej ulicy Zacisznej. Niektórzy z nich znają się od lat, inni dopiero sprowadzili się na osiedle „Pod Sosnami”. Młodsi szukają swojej drogi, starsi próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Widzowie od wielu lat śledzą losy rodzin Marczaków, Zwoleńskich, Cieślaków, Grzelaków, Pyrków i Walawskich. Codzienne obowiązki i troski, rodzinne konflikty i dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile wielkiej radości związane z pomyślnymi wydarzeniami w życiu rodzinnym i zawodowym składają się na rzeczywistość mieszkańców osiedla „Pod Sosnami”. Nie brak tematów trudnych, takich jak problem tolerancji obyczajowej i rasowej czy przemocy w rodzinie.
Jest rok 2030, Ted sadza dwójkę swoich nastoletnich dzieci na kanapie i zaczyna opowiadać im tytułową historię. Opowieść rozpoczyna się gdy najlepszy przyjaciel Teda oświadcza się swojej dziewczynie, co wywołuje w Tedzie refleksję, że dla niego również nadszedł czas się ustatkować. Co zaskakujące - znajduje tę właściwą dziewczynę dość szybko. Jest nią dziennikarka Robin. Ted zaprasza ją na randkę, na której wszystko idzie dobrze aż do czasu, gdy Ted niechcący wyznaje dziewczynie miłość, wprawiając ją tym samym w zakłopotanie i przekreślając swoje szanse na usidlenie Robin.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…